Reklama
 
Blog | Hana Mudrová

Důkaz o čem?

Divočárny kolem vnímání toho, co je za hranou a co ještě ne, nabírají vášnivost tanga, třebaže středem pozornosti jsou  vzdálené jmenovkyně, co vyvolaly jiné vášně. Dnes tedy kroutím hlavou nad důkazem spodními kalhotkami. Tanga a navíc krajková totiž v Irsku jasně znamenají, že si děvče žádalo hrubý až násilnický akt. Další detaily dokazování neznám,  jen že se setkání jeho a jí (možná s líbáním, možná s držením za krk) ocitlo před soudem a zrovna „prostopášný“ kousek prádla rozhodl o nevině ubohého svedeného dospělého mladíka. Asi je nesvéprávný a tutlá se to.

Od začátku mítúvací kampaně chápu děs a údiv v řadách pánů, co je také může čekat, z čeho mohou být podezíráni a nařčeni. Jsem ráda za každý moudrý hlas, který v honu na čarodějnice zazní. Obzvláště za hlasy vzdělaných a známých žen všeho věku – ať té irské poslankyně, co ukázala svoje prádlo a že by vyzývala k sexuálním divočárnám, se opravdu tvrdit nedalo (byť nebyly třeba odrazovací bombarďákovité ani náhodou), C. Deneuveové nebo našich dam s Danielou Kovářovou v čele.

Na straně druhé kroutím hlavou nad obranou útočnou, jakou potkávám již od oněch dávných internetových časů, kdy se začalo mluvit o domácím násilí, rozpadech vztahů kvůli nevěrám, o jednoznačné nepřijatelnosti sexuálního násilí včetně harašení. Znáte je také,ty mudrlantské vejšplechty o biologických potřebách, nárocích, nutkání a tím, jak jsou chlapci drážděni a provokováni.

Pokaždé mne to pudí k ráznému nastavení zrcadla, ale jsem holt paní v letech, co má mluvit jemněji a vyhlížet důstojně. Než se k jízlivostem dostanu, většinou se zklidním a přednášky si odpouštím. Někdy.  Dobrá, moc nejásejte ani teď, ono to přijde.

Vezmu to zkrátka. Ten  dobrý člověk, co má neudržitelnou potřebu, právo na promiskuitu a na to, vzít si, co potřebuju, protože holt musím, nechť se kouká odebrat tam, kde je takové právo a uspokojování v souladu s jeho chutěmi a nároky. Ať si tedy zkusí vybojovat své alfasamcovství na gorilákovi, nechť se domluví s migrujícími samci hlodavců anebo se stane čímkoliv z říše zvířat, kde přece jeden samec vlastní stádo samic, oplodňuje a třeba i zabíjí mláďata jiných samců, aby samice potřebovaly oplodnit jím.

Zajisté je potřeba varlat, penisu a dalších skvělých žláz, co korunují pány tvorstva, pro některé jedince natolik zásadní, že nebudou potřebovat jakékoliv výsady a dobročiní civilizace. Ať jdou dotyční hledat mimo města, vesnice a kultivovaný kraj místa, kde si budou moci užívat po svém. Myslím, že nám ostatním žádný scházet nebude.

Ona totiž slušná společnost vždycky věděla, že násilí na ženách je vyhraženo zběsilosti. Vojákům, opilým krví, vlastní hrůzou z blízkosti smrti. Mstitelům, bezohledným dobyvatelům. Bylo a je součástí plenění a obsazování dobytého území, satisfakce za to, že jsem nasadil život a jsem silnější, než kdokoliv jiný. Oplodnění harému poraženého nepřítele, slabšího alfasamce. Hrůzy války, to je správná kategorie.

K násilí se uchylují ubožáci, co si ve chvílích vítězství nad (pro jistotu oslabenou a znevýhodněnou) kořistí, aspoň během chvilky  užijí svou MOC. Ano, někteří jsou tak vyhladovělí a neschopní, že se musejí ukájet na oběti déle nebo opakovaně, nesměju se jejich výdrži. Myslí si v tu chvíli, že jsou největší na světě. Hm, svým způsobem… Ne fyzicky. Pohrdám zbabělou neschopností a zákeřným vítězením silou a podrazem.

Pokud někdo hodlá redukovat vrchol sbližování dvou jedinců na několik tělocvičných sestav a pohybů, má problém. Velký problém pouze a jen s vlastní osobou a sebevnímáním. Ať si o sobě myslí moc nebo nic extra. Výsledek je stejně ubožácký, byť má v kase bůhvíjaký balík a jen zajel asistentce pod sukni.

Pokud někdo tvrdí, že se nelze ovládnout, že je cosi silnějšího, než veškerá vůle, a prostě musí jít stopovat osamělou menší ženskou po ztemnělé cestě nebo ji omámit a odvléct, potřebuje opatrovníka. Anebo cosi jako rezervaci výše popsanou.

Užití mocenského postoje k zálibným dotekům, třeba po oblém zadečku, je hrubost. Chlubení se dobou, kdy si někdo užíval a holky se jen uculovaly (rozuměj: nedaly facku, aby nevzbudiily pozornost a nestaly se terčem pozornosti nebo jiného ponížení a urážek) je především drsným svědectvím o dotyčném. O suverenitě, s jakou okolní ženy srážel na úroveň předmětů a hraček.

Já vím, že blbů je vždycky přesila, ale přesto si dovolím tvrdit, že mnozí  člověci asi zapomněli na kouzla dvořicí předehry (balicí techniky). Nebo se rozhodli, že oni jsou cosi víc. Nebo vědí, že i když si popovídají  přes foun a internet, vymáčknout ze sebe normální řeč nesvedou. Nebo ani netuší, že přirozenější je jakési namlouvání, komunikace naživo, objevování vzájemné chemie, doteků…

Ne prostě znamená NE. Nezměnil by to tenký pásek na holém těle dávné Egypťanky, nezmění to moderní tanga, ani kdyby jimi mávala inkvizice nebo šaman z tajgy. NE zůstane odmítnutím a basta.

Pokud chcete slyšet ANO, přesvědčte ji, aby ho řekla. Občas to ani nebývá moc náročné. Jen začít.

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama